Kalendář

Radioamatérské závody

Únor 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Středa 02-01
Čtvrtek 02-02
Pátek 02-03
Sobota 02-04
Neděle 02-05
  • 10:00 – 12:00 Zimní QRP závod 432 MHz
  • 12:00 – 14:00 Zimní QRP závod 144 MHz
Pondělí 02-06
Úterý 02-07
  • 19:00 – 23:00 NAC 144 MHz
Středa 02-08
Čtvrtek 02-09
Pátek 02-10
Sobota 02-11
  • 10:00 – 12:00 FM pohár
Neděle 02-12
Pondělí 02-13
Úterý 02-14
Středa 02-15
Čtvrtek 02-16
Pátek 02-17
Sobota 02-18
Neděle 02-19
  • 09:00 – 12:00 Provozní aktiv VKV
Pondělí 02-20
Úterý 02-21
Středa 02-22
Čtvrtek 02-23
Pátek 02-24
Sobota 02-25
Neděle 02-26
Pondělí 02-27
Úterý 02-28

Březen 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Středa 03-01
Čtvrtek 03-02
Pátek 03-03
Sobota 03-04
  • 15:00 1. Subregionální závod
Neděle 03-05
  • 1. Subregionální závod Ends 15:00
Pondělí 03-06
Úterý 03-07
  • 19:00 – 23:00 NAC 144 MHz
Středa 03-08
Čtvrtek 03-09
Pátek 03-10
Sobota 03-11
  • 10:00 – 12:00 FM pohár
Neděle 03-12
Pondělí 03-13
Úterý 03-14
Středa 03-15
Čtvrtek 03-16
Pátek 03-17
Sobota 03-18
Neděle 03-19
  • 09:00 – 12:00 Provozní aktiv VKV
Pondělí 03-20
Úterý 03-21
Středa 03-22
Čtvrtek 03-23
Pátek 03-24
Sobota 03-25
  • All Day CQ WW WPX SSB
Neděle 03-26
  • All Day CQ WW WPX SSB
Pondělí 03-27
Úterý 03-28
Středa 03-29
Čtvrtek 03-30
Pátek 03-31

Duben 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Sobota 04-01
Neděle 04-02
Pondělí 04-03
Úterý 04-04
  • 19:00 – 23:00 NAC 144 MHz
Středa 04-05
Čtvrtek 04-06
Pátek 04-07
Sobota 04-08
  • 10:00 – 12:00 FM pohár
  • 14:00 OK-OM DX SSB Contest
Neděle 04-09
  • 10:00 – 16:00 Velikonoční závod
  • OK-OM DX SSB Contest Ends 14:00
  • 16:00 – 17:00 Velikonoční závod dětí
Pondělí 04-10
Úterý 04-11
Středa 04-12
Čtvrtek 04-13
Pátek 04-14
Sobota 04-15
Neděle 04-16
  • 10:00 – 13:00 Provozní aktiv VKV
Pondělí 04-17
Úterý 04-18
Středa 04-19
Čtvrtek 04-20
Pátek 04-21
Sobota 04-22
Neděle 04-23
Pondělí 04-24
Úterý 04-25
Středa 04-26
Čtvrtek 04-27
Pátek 04-28
Sobota 04-29
Neděle 04-30

Květen 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Pondělí 05-01
Úterý 05-02
  • 19:00 – 23:00 NAC 144 MHz
Středa 05-03
Čtvrtek 05-04
Pátek 05-05
Sobota 05-06
  • 16:00 2. Subregionální závod
Neděle 05-07
  • 2. Subregionální závod Ends 16:00
Pondělí 05-08
Úterý 05-09
Středa 05-10
Čtvrtek 05-11
Pátek 05-12
Sobota 05-13
  • 10:00 – 12:00 FM pohár
Neděle 05-14
Pondělí 05-15
Úterý 05-16
Středa 05-17
Čtvrtek 05-18
Pátek 05-19
Sobota 05-20
Neděle 05-21
  • 10:00 – 13:00 Provozní aktiv VKV
Pondělí 05-22
Úterý 05-23
Středa 05-24
Čtvrtek 05-25
Pátek 05-26
Sobota 05-27
  • All Day CQ WW WPX CW
Neděle 05-28
  • All Day CQ WW WPX CW
Pondělí 05-29
Úterý 05-30
Středa 05-31

Červen 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Čtvrtek 06-01
Pátek 06-02
Sobota 06-03
  • 16:00 Memoriál Ondřeje Oravce OM3AU
Neděle 06-04
  • Memoriál Ondřeje Oravce OM3AU Ends 16:00
Pondělí 06-05
Úterý 06-06
  • 19:00 – 23:00 NAC 144 MHz
Středa 06-07
Čtvrtek 06-08
Pátek 06-09
Sobota 06-10
  • 10:00 – 12:00 FM pohár
Neděle 06-11
Pondělí 06-12
Úterý 06-13
Středa 06-14
Čtvrtek 06-15
Pátek 06-16
Sobota 06-17
Neděle 06-18
  • 10:00 – 13:00 Provozní aktiv VKV
Pondělí 06-19
Úterý 06-20
Středa 06-21
Čtvrtek 06-22
Pátek 06-23
Sobota 06-24
  • 14:00 His Majesty The King of Spain SSB Contest
Neděle 06-25
  • His Majesty The King of Spain SSB Contest Ends 14:00
Pondělí 06-26
Úterý 06-27
Středa 06-28
Čtvrtek 06-29
Pátek 06-30

Červenec 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Sobota 07-01
  • 16:00 Polní den
Neděle 07-02
  • Polní den Ends 16:00
Pondělí 07-03
Úterý 07-04
  • 19:00 – 23:00 NAC 144 MHz
Středa 07-05
Čtvrtek 07-06
Pátek 07-07
Sobota 07-08
  • 10:00 – 12:00 FM pohár
  • 14:00 IARU HF World Championship
Neděle 07-09
  • IARU HF World Championship Ends 14:00
Pondělí 07-10
Úterý 07-11
Středa 07-12
Čtvrtek 07-13
Pátek 07-14
Sobota 07-15
Neděle 07-16
  • 10:00 – 13:00 Provozní aktiv VKV
Pondělí 07-17
Úterý 07-18
Středa 07-19
Čtvrtek 07-20
Pátek 07-21
Sobota 07-22
Neděle 07-23
Pondělí 07-24
Úterý 07-25
Středa 07-26
Čtvrtek 07-27
Pátek 07-28
Sobota 07-29
Neděle 07-30
Pondělí 07-31

Srpen 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Úterý 08-01
  • 19:00 – 23:00 NAC 144 MHz
Středa 08-02
Čtvrtek 08-03
Pátek 08-04
Sobota 08-05
Neděle 08-06
  • 09:00 – 15:00 Letní QRP závod 144 MHz
Pondělí 08-07
Úterý 08-08
Středa 08-09
Čtvrtek 08-10
Pátek 08-11
Sobota 08-12
  • 10:00 – 12:00 FM pohár
Neděle 08-13
Pondělí 08-14
Úterý 08-15
Středa 08-16
Čtvrtek 08-17
Pátek 08-18
Sobota 08-19
Neděle 08-20
  • 10:00 – 13:00 Provozní aktiv VKV
Pondělí 08-21
Úterý 08-22
Středa 08-23
Čtvrtek 08-24
Pátek 08-25
Sobota 08-26
Neděle 08-27
Pondělí 08-28
Úterý 08-29
Středa 08-30
Čtvrtek 08-31

Září 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Pátek 09-01
Sobota 09-02
  • 16:00 VHF Contest
Neděle 09-03
  • VHF Contest Ends 16:00
Pondělí 09-04
Úterý 09-05
  • 19:00 – 23:00 NAC 144 MHz
Středa 09-06
Čtvrtek 09-07
Pátek 09-08
Sobota 09-09
  • 10:00 – 12:00 FM pohár
Neděle 09-10
Pondělí 09-11
Úterý 09-12
Středa 09-13
Čtvrtek 09-14
Pátek 09-15
Sobota 09-16
Neděle 09-17
  • 10:00 – 13:00 Provozní aktiv VKV
Pondělí 09-18
Úterý 09-19
Středa 09-20
Čtvrtek 09-21
Pátek 09-22
Sobota 09-23
Neděle 09-24
Pondělí 09-25
Úterý 09-26
Středa 09-27
Čtvrtek 09-28
Pátek 09-29
Sobota 09-30

Říjen 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Neděle 10-01
Pondělí 10-02
Úterý 10-03
  • 19:00 – 23:00 NAC 144 MHz
Středa 10-04
Čtvrtek 10-05
Pátek 10-06
Sobota 10-07
  • 16:00 UHF Contest
Neděle 10-08
  • UHF Contest Ends 16:00
Pondělí 10-09
Úterý 10-10
Středa 10-11
Čtvrtek 10-12
Pátek 10-13
Sobota 10-14
  • 10:00 – 12:00 FM pohár
Neděle 10-15
  • 10:00 – 13:00 Provozní aktiv VKV
Pondělí 10-16
Úterý 10-17
Středa 10-18
Čtvrtek 10-19
Pátek 10-20
Sobota 10-21
Neděle 10-22
Pondělí 10-23
Úterý 10-24
Středa 10-25
Čtvrtek 10-26
Pátek 10-27
Sobota 10-28
  • All Day CQ WW DX SSB
Neděle 10-29
  • All Day CQ WW DX SSB
Pondělí 10-30
Úterý 10-31

Listopad 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Středa 11-01
Čtvrtek 11-02
Pátek 11-03
Sobota 11-04
  • 15:00 A1 Contest
Neděle 11-05
  • A1 Contest Ends 15:00
Pondělí 11-06
Úterý 11-07
  • 19:00 – 23:00 NAC 144 MHz
Středa 11-08
Čtvrtek 11-09
Pátek 11-10
Sobota 11-11
  • 10:00 – 12:00 FM pohár
Neděle 11-12
Pondělí 11-13
Úterý 11-14
Středa 11-15
Čtvrtek 11-16
Pátek 11-17
Sobota 11-18
Neděle 11-19
  • 09:00 – 12:00 Provozní aktiv VKV
Pondělí 11-20
Úterý 11-21
Středa 11-22
Čtvrtek 11-23
Pátek 11-24
Sobota 11-25
  • All Day CQ WW DX CW
Neděle 11-26
  • All Day CQ WW DX CW
Pondělí 11-27
Úterý 11-28
Středa 11-29
Čtvrtek 11-30

Prosinec 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Pátek 12-01
Sobota 12-02
Neděle 12-03
Pondělí 12-04
Úterý 12-05
  • 19:00 – 23:00 NAC 144 MHz
Středa 12-06
Čtvrtek 12-07
Pátek 12-08
Sobota 12-09
  • 10:00 – 12:00 FM pohár
Neděle 12-10
Pondělí 12-11
Úterý 12-12
Středa 12-13
Čtvrtek 12-14
Pátek 12-15
Sobota 12-16
Neděle 12-17
  • 09:00 – 12:00 Provozní aktiv VKV
Pondělí 12-18
Úterý 12-19
Středa 12-20
Čtvrtek 12-21
Pátek 12-22
Sobota 12-23
Neděle 12-24
Pondělí 12-25
Úterý 12-26
  • 09:00 – 12:00 Vánoční závod 1.část
  • 13:00 – 16:00 Vánoční závod 2.část
Středa 12-27
Čtvrtek 12-28
Pátek 12-29
Sobota 12-30
Neděle 12-31

Leden 2024

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Pondělí 01-01
Úterý 01-02
  • 19:00 – 23:00 NAC 144 MHz
Středa 01-03
Čtvrtek 01-04
Pátek 01-05
Sobota 01-06
Neděle 01-07
Pondělí 01-08
Úterý 01-09
Středa 01-10
Čtvrtek 01-11
Pátek 01-12
Sobota 01-13
  • 10:00 – 12:00 FM pohár
Neděle 01-14
Pondělí 01-15
Úterý 01-16
Středa 01-17
Čtvrtek 01-18
Pátek 01-19
Sobota 01-20
Neděle 01-21
  • 09:00 – 12:00 Provozní aktiv VKV
Pondělí 01-22
Úterý 01-23
Středa 01-24
Čtvrtek 01-25
Pátek 01-26
Sobota 01-27
Neděle 01-28
Pondělí 01-29
Úterý 01-30
Středa 01-31